58 з’їзд Євро-Азіатської Федерації ЄХБ відбудеться онлайн

58 з’їзд Євро-Азіатської Федерації ЄХБ відбудеться онлайн - фото 1
1-2 жовтня 2020 року у форматі онлайн-конференції Zoom відбудеться 58 з’їзд Євро-Азіатської Федерації Союзів Євангельських Християн Баптистів на тему «Благовістя під час і після пандемії».

Про це повідомляє офіційний сайт Російського союзу ЄХБ.

На з’їзд запрошені представники Спілок і Асоціацій ЄХБ з країн Європи, Північної, Південної Америки та Австралії. Буде можлива також трансляція окремих засідань в Ютуб і Фейсбуці, що, за словами організаторів, слугуватиме розширенню спілкування і зміцненню єдності братства євангельських християн-баптистів".

ПРОГРАМА:
1 жовтня, вечір (18:00-20:30 за московським часом): Молитва відкриття, інформація про з’їзд (Леонід Міховіч) Привітання Союзів і Асоціацій ЄХБ «Благовістя й уроки пандемії» (доповідь і обговорення, Франц Тіссен).

2 жовтня, ранок (7:00-9:00): «Євангеліє в країни та народи сьогодні» (Сергій Санніков). «Ізраїль у фокусі» (Григорій Комендант, Юрій Апатов).

2 жовтня, день (11:00-14:00): (беруть участь 12 Союзів ЄХБ Є-А Федерації) Інформація Союзів ЄХБ і молитва. Поточні питання роботи ЄАФ, звіт Виконавчого секретаря, бачення і стратегія. Вибори Президента, Віце-президентів та Виконавчого секретаря. Слово благословення і молитва за нове керівництво ЄАФ.

2 жовтня, вечір: (18:00-20:00): Привітання гостей. Доповідь обраного президента ЄАФ на тему «Благовістя під час і після пандемії». Обговорення, питання. Завершальна молитва.

Теги: #ЄХБ