60-річного свідка Єгови з Кубані засудили до трьох років колонії за читання вголос релігійної літератури

15.08.2021, 11:39
Держава
60-річного свідка Єгови з Кубані засудили до трьох років колонії за читання вголос релігійної літератури - фото 1
Абінський районний суд Краснодарського краю РФ засудив послідовника Свідків Єгови зі станиці Холмської Василя Мелешка (60 років) до трьох років колонії загального режиму.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Василь і його дружина Зоя є свідками Єгови вже 30 років. За цей час аж до заборони юридичних осіб Свідків Єгови в Росії до них не жодних претензій з боку правоохоронних органів", - зазначається на офіційному сайті російської філії цієї організації, керівництво якої наразі ведеться з Європи.

На суді Мелешко не став заперечувати приналежність до конфесії Свідків Єгови, одначе стверджував, що не має нічого спільного з екстремізмом, адже саме за нібито ексремістську діяльність судять зараз в РФ вірян заборонених релігійних груп.

При цьому, як інформує прес-служба Абінського районного суду, провина Мелешка полягає у "проведенні лекцій на основі релігійної літератури, бесідах і релігійніих дискусіях, колективному обговоренні змісту релігійних книг".
Свідків Єгови в РФ заборонили 2017 року. Включно з їхньою літературою та конфесійним перекладом Біблії, які внесено до Федерального списку екстремістської літератури.