Афганський емігрант вчинив вандалізм у храмі Німеччини

05.11.2021, 15:15
Світові
Афганський емігрант вчинив вандалізм у храмі Німеччини - фото 1
25-річний афганець знищив церковні меблі і середньовічний хрест у німецькому місті Нордхаузен.

Більшість церковного приладдя (стільці, вівтарні елементи, пісенники) він виніс на вулицю. Пізніше зірвав зі стіни середньовічне розп’яття та кинув його в барельєфи. І хрест, і барельєфи суттєво пошкоджені. Мусульманина затримала поліція. Коли його запитали, чому він вчинив профанацію, він пояснив це своєю ненавистю до християнської релігії. Говорив, що, на його думку, ця релігія є фальшивою. Про це інформує Католицький оглядач.

Осквернення храму прокоментував мер Нордхаузена Маттіас Єндріке, який виступає проти прийому Німеччиною іммігрантів:.

“Я рішуче засуджую це вторгнення із пошкодженням майна. Я ще влітку звернувся із закликом не приймати більше біженців із Афганістану. Більшість із них відкидають нашу культуру. Помилково вважати, що вони хочуть добре інтегруватися, і цей інцидент ще раз це довів”, – сказав мер.

Поліція розглядала можливість депортації афганця (він приїхав до Німеччини у 2015 р.) Проте депортація виявилася надто витратною, оскільки його довелося б перевозити автомобільним транспортом. Це пов’язано з тим, що рейси з Німеччини до Афганістану були припинені після виведення американських військ із цієї країни. Тому афганця звинуватили у крадіжці та знищенні майна. Він постане перед німецьким судом.