• Головна
  • Новини
  • Анонс: Кольоровий молодіжний календар-записник видала Комісія у справах молоді УГКЦ...

Анонс: Кольоровий молодіжний календар-записник видала Комісія у справах молоді УГКЦ

25.12.2013, 11:58
Анонс: Кольоровий молодіжний календар-записник видала Комісія у справах молоді УГКЦ - фото 1
У подарунок для молоді до Новорічних та Різдвяних свят Комісія у справах молоді УГКЦ видала кольоровий календар на 2014 рік обсягом 400 сторінок.

У подарунок для молоді до Новорічних та Різдвяних свят Комісія у справах молоді УГКЦ видала кольоровий календар на 2014 рік обсягом 400 сторінок.

календпр.jpg«Молода людина сьогодні перебуває у великому потоці інформації. Вона прагне володіти найновішими новинами як джерелом нових можливостей. В цей же час дуже важливо не втратити зв'язок зі своєю традицією, з друзями, з Богом. Тому цьогоріч ми підготували практичний і зручний у користуванні календар, який стане доброю «картою пам’яті» на щодень», – ділиться о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ.

Календар дозволяє вносити щоденні нотатки, містить інформацію про основні релігійні свята та важливі національні події. У довідковій частині власник календаря віднайде контакти та опис діяльності молодіжних християнських спільнот та організацій, у яких зможе зустріти нових друзів. Розважання молоді та яскраві фотографії надають виданню життєвості, а тому календар не мав би стати однією із тих книг, що лише стоять на полиці.     

З початком Нового року багато людей ставлять перед собою завдання щось змінити у своєму житті, однак зазвичай воно не увінчується тривалим успіхом. Щоб підтримати це прагнення до вдосконалення календар пропонує кожного місяця застановлятися над певною темою: дружба, батьківство, порозуміння, навчання.

«Молодь має безліч прекрасних ідей. Якщо справді добрі ініціативи об’єднають багатьох однодумців, тоді отримаємо у декілька, а то й у сотні разів кращий результат. – Переконаний о. Ростислав. – Саме тому в рамках розвитку Єдиного молодіжного простору календар слугує джерелом формування молодіжної культури, базованої на християнських засадах, культури, здатної зробити світ кращим вже сьогодні». Для допомоги та координації дій молоді о. Ростислав Пендюк запрошує звертатися до єпархіальних/екзархальних Комісій у справах молоді – їхні координати, як і карту єпархій та екзархатів теж подано у календарі.

Реалізація молодіжного календаря здійснюється через видавництво «Свічадо».

Зацікавлені у придбанні чи розповсюдженні календаря можуть звертатись за тел.: 098 79 50 479, 093 74 87 692 або писати на [email protected]