• Головна
  • Анонс: Подорож Поділлям на “конституційні” вихідні...

Анонс: Подорож Поділлям на “конституційні” вихідні

07.06.2018, 13:51
Анонс: Подорож Поділлям на “конституційні” вихідні - фото 1
28 червня — 1 липня є нагода поїхати у тур "Казкові рифи невідомих гір" та на власні очі побачити сакральні дива України, про які ви раніше можливо лише читали на сторінках нашого видання.

28 червня — 1 липня є нагода поїхати у тур "Казкові рифи невідомих гір" та на власні очі побачити сакральні дива України, про які ви раніше можливо лише читали на сторінках нашого видання.

Сороцьке

Зокрема, ви побуваєте у селі Сороцькому, де височить величний, але закинутий неоготичний храм Матері Божої Неустанної Помочі. А у Личківцях помилуєтеся сумним костелом Непорочного Зачаття Діви Марії (1708 р.) та пошукаєте на його фасаді таємні знаки “Вільних мулярів”. У Млинськах, що біля Теребовлі, на вас чекатиме красивий та майже іграшковий “палацовий” костелик. Палац, однак, не зберігся, але є давній парк з унікальними деревами.

Личківці

В Сутківцях зазирнете в бійниці найзнаменитішої в Україні церкви-фортеці. У Струсові, яке по праву входить в ТОП-10 найкрасивіших сіл України, ви побуваєте у василіянському монастирі та спуститеся в його печерну церкву (і не лише).

В Микулинцях ви побачите майже королівський храм Св. Трійці, єдиний в Україні населений замок та дуже красивий палац.

Микулинці

А у Сатанові побуваєте у Свято-Троїцькому монастирі, спуститеся в його печери, а також помилуєтеся дуже позитивною та єдиною у світі фрескою Страшного Суду, на якій зображено, як у пекельному вогні підсмажуються головні вожді комуністів з їх тоталітарним однодумцем Гітлером. Там ж ви побачите унікальну оборонну синагогу XVII ст, а на єврейському цвинтарі XVI-ХХ ст.ст. дізнаєтеся, що означають вирізьблені на надгробках зайчики, білочки, олені, вовки, однороги, ведмеді, пелікани тощо.

Сатанів

Там же, у Сатанові, ви побуваєте на діючому водяному млину, одному з останніх таких в Україні. Це справжній технічний музей зі столітнім обладнанням.

А ще буде багато природи, гір, давніх замків та інших родзинок.

Гідом у цьому турі буде постійний автор РІСУ Дмитро Полюхович.

Організатор туру — Клуб активного та екологічного туризму Добре поїхали!” — деталі у них на сайті.

Стартує подорож у Києві, але до неї можна долучитися у Хмельницькому.