• Головна
  • Новини
  • Архиєпископ Олександр (Драбинко) репрезентував УПЦ (МП) на Міжрелігійній раді у Єревані...

Архиєпископ Олександр (Драбинко) репрезентував УПЦ (МП) на Міжрелігійній раді у Єревані

29.11.2011, 17:43
Архиєпископ Олександр (Драбинко) репрезентував УПЦ (МП) на Міжрелігійній раді у Єревані - фото 1
У столиці Вірменії, Єревані, 28 листопада розпочало роботу засідання Президії Міжрелігійної ради Співдружності Незалежних Держав, участь у якому взяли очільники різних релігійних віровизнань колишнього СРСР - християн, мусульман, юдеїв, буддистів.

NaradaУ столиці Вірменії Єревані 28 листопада розпочало роботу засідання Президії Міжрелігійної ради Співдружності Незалежних Держав, участь у якому взяли очільники різних релігійних віровизнань колишнього СРСР - християн, мусульман, юдеїв, буддистів.

УПЦ (МП) з благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира на форумі представляв голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко).

Як інформує офіційний сайт УПЦ (МП), зустріч відкрив Патріарх РПЦ Кирил. У своєму вступному слові він підкреслив, що співпраця представників традиційних релігій Співдружності Незалежних Держав успішно розвивається як на платформі Міжрелігійної Ради, так і в рамках двосторонніх контактів.

Далі прозвучали виступи Патріарха і Католикоса всіх вірмен Гарегіна II, голови Управління мусульман Кавказу Шейх-уль-іслама Аллахшукюр Паша-заде, а також інших учасників засідання.

За підсумками засідання Президії Міжрелігійної ради СНД одноголосно було прийнято комюніке.

Міжрелігійна рада Співдружності Незалежних Держав є громадською організацією, створеною традиційними релігійними об'єднаннями Співдружності. Рішення про заснування Ради було прийнято учасниками Другого Міжрелігійної миротворчого форуму СНД, що пройшов у 2004 році в Москві.

Основною метою Міжрелігійної ради СНД є координація спільної діяльності традиційних релігійних організацій Співдружності щодо зміцнення міжнаціонального і міжрелігійного миру, досягненню злагоди та стабільності в суспільстві. Рада покликана об'єднувати зусилля духовних лідерів в боротьбі зі спільними викликами, у тому числі екстремізмом і тероризмом.