Баптисти передали на Донбас гуманітарну допомогу: 40 тонн картоплі, продукти та речі

Баптисти передали на Донбас гуманітарну допомогу: 40 тонн картоплі, продукти та речі - фото 1
Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів доставив у Луганську та Донецьку області 40 тонн картоплі та 600 коробок продуктів харчування і гігієнічних речей.

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.

Таку допомогу євангельсько-баптистське братство змогло реалізувати за сприяння помісних церков, обласних об’єднань та іноземних партнерських організацій.

Логістичні центри у містах Сєверодонецьк та Костянтинівка після отримання вантажу переправили його у громади. Допомога адресована усім соціально незахищеним родинам. У першу чергу — для постраждалих унаслідок пожежі на Луганщині.

Тісна праця налагоджена з органами місцевої влади та відділами соціального захисту. «Ми маємо багато випадків, коли працівники місцевих відділів соціального захисту направляють людей по допомогу саме до наших помісних церков», — розповідає Володимир Іваніцький, координатор відділу гуманітарних проектів Всеукраїнського союзу церков ЄХБ.

«Це дуже вчасна допомога», — зауважують тамтешні служителі, адже умови життя тут погіршуються. Необхідно відновлювати життя після наслідків пожеж, після більш сорокаденної тиші поновилися обстріли, додалася друга хвиля коронавірусу. Є такі населенні пункти, де відсутні магазини, аптеки, церкви. Приїжджаючи сюди, виникає відчуття, що тут загубився зв’язок із зовнішнім світом, і люди гостро відчувають свою відірваність.

«Я думав, про мене всі забули», — реагує на допомогу чоловік, хворий гангреною кінцівки. Не стримуючи сліз, він розчулено дякує волонтерам-служителям.

«Історії людей, які гостро потребують сьогодні допомоги, накладають на нас, християнську спільноту, ще більшої відповідальності. Адже Бог покликав нас робити добро, і в цьому частка нашого служіння — допомагати людям у їхніх потребах і допомогти їм зустрітися з Христом і отримати нове життя. Звісно, ми не спроможні задовільнити потреби усіх людей, проте завжди можемо допомогти тим небагатьом, до кого направляє нас Господь», — підсумовує Володимир Іваніцький.