• Головна
  • Новини
  • Бенедикт XVI ставить сімейні цінності у центр нової євангелізації...

Бенедикт XVI ставить сімейні цінності у центр нової євангелізації

13.12.2011, 13:14
Бенедикт XVI ставить сімейні цінності у центр нової євангелізації - фото 1
Папа Бенедикт XVI вказав на традиційну християнську сім'ю, як ключову силу у процесі нової євангелізації, яка є відкритою для народження дітей та створює «людський простір для зустрічі з Христом».

Benedykt_d.jpgПапа Бенедикт XVI вказав на традиційну християнську сім'ю, як ключову силу у процесі нової євангелізації, яка є відкритою для народження дітей та створює «людський простір для зустрічі з Христом», пише англійське видання The Tablet.

«Нова Євангелізація багато в чому залежить від домашньої Церкви, тобто сім'ї», – сказав Бенедикт XVI у своєму зверненні до Папської Ради у справах сім‘ї. Він також зазначив, що світ переживає «Затемнення Бога, поширення анти-сімейних ідеологій та деградацію сексуальної етики», тому справжні католицькі сім‘ї «свідченням свого життя» можуть дати хороший інструмент для нової євангелізації.

Католицькі сім'ї можуть досягти цих цілей у «взаємній любові один до одного, через відповідальне народження і через турботу і виховання своїх дітей, через допомогу нужденним та участь в церковній діяльності і через громадянські зобов'язання». Особливу увагу Папа Бенедикт звернув на одне з головних завдань сім‘ї – виховання дітей та молоді. Він також зазначив, що вся діяльність християнської сім‘ї повинна відбуватись у співпраці зі священиками та під проводом місцевих єпископів.