«Бідні Папи Франциска» прийшли під стіни лікарні висловити йому подяку

10.07.2021, 14:40
Світові
«Бідні Папи Франциска» прийшли під стіни лікарні висловити йому подяку - фото 1
Двадцятка бездомних, які знайшли притулок у палаці поблизу Ватикану, який Папа подарував для потребуючих, прибули до лікарні ім. Аґостіно Джемеллі, щоби запевнити Святішого Отця в своїх молитвах за його швидке одужання.

За повідмоленням Радіо Ватикану, ввечері, 9 липня, вони прибули до університетського шпиталю ім. Аґостіно Джемеллі разом з представниками Спільноти та віце-парохом базиліки Санта-Марія-ін-Трастевере. На пагорбі перед вікном палати, з якого Папа Франциск у неділю очолить проказування молитви «Ангел Господній», вони проказали «Отче наш» та заспівали.

Тримаючи в руках плакати з висловами солідарності зі Святішим Отцем, паломники перейшли на площу перед центральним входом до лікарні, де встановлена статуя святого Івана Павла ІІ, який після кількаразових госпіталізацій назвав цю лікарню «Третім Ватиканом».

«Бідні Папи Франциска» прийшли під стіни лікарні висловити йому подяку - фото 75391

 

Тут вони ще раз проказали «Отче наш», після чого вирушили до фойє, де через ватиканських жандармів, які дбають про безпеку, передали для Папи Франциска букет квітів.

«Ми тут зібралися з ініціативи бідних, які просили організувати ці відвідини, щоби висловити вдячність Папі за всі ті ватиканські структури, які він відкрив, між якими й та, яку координую я, щоби дати їм місце на нічліг, а також за все те, що він робить для них, як от щеплення для потребуючих, отримані в період, коли ніхто не хотів вакцинувати бідних», — розповів для Vatican News Карло Санторо, директор притулку «Палаццо Мільйорі», який нагадує про те, що «протягом цих років Папа Франциск був близьким до кожного з них, а кожного дня заохочує нас усіх ставати друзями вбогих».