Бійці ЗСУ просять масово не передавати на фронт великодні смаколики

30 березня, 13:00
Культура
Бійці ЗСУ просять масово не передавати на фронт великодні смаколики - фото 1
Напередодні Великодня, зважаючи на досвід попередніх років, бійці ЗСУ просять українців обмежитись від масового передання на фронт пасок та інших традиційних страв.

Джерело: ZN.UA

У мережі зібрав тисячі вподобайок відповідний пост військового Олексія Коновальця з позивним Роджер, який закликає не витрачати час і гроші даремно. Згадує:

"У 2022 році, на Великдень, ми базувались під Запоріжжям. Я дуже добре запам'ятав скільки посилок НП, волонтерами чи просто знайомими ми тоді отримали - близько 30 величезних ящиків. Ми їх роздавали... але виявлялось, що всіх тих пасочок нереальна кількість, і ніхто не знав куди їх дівати. А посилки все везли і везли...

А де зберігати таку кількість продуктів: вареники, крашанки, ковбаси, коли холодильник, якщо і є - то один?. Через 2-3 дні ці ящики перетворились у велику проблему. Все почало швидко псуватись".

Роджер закликає перед надсиланням запитати у військових наскільки це доцільно. Зважаючи на те, що в ЗСУ проблем з їжею нема, ті гроші, які витратите на готування смаколиків - буде ефективніше передати куди-інде:

"На підрозділ чи просто задонатити "Повернись Живим", Притулі, Госпітальєрам чи інш. Бо "викидати на смітник" ваші старання, час і гроші дуже не хочеться, а фізично з'їсти - це не можливо!"