Бійці батальйону «Айдар» отримали допомогу від Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

Бійці батальйону «Айдар» отримали допомогу від Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ - фото 1
Бійці отримали спеціальні планшети з прошивкою для орієнтування в місцевості, інтернет-роутери, гарнітуру BLUETOOTH та безкоштовні послуги зв’язку.

АТО.jpgЗ благословення архиєпископа та митрополита Володимира (Війтишина) від Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, за сприянням і підтримкою економічного відділу архиєпархії, надано чергову допомогу батальйону "Айдар". Про це повідомив прес-секретар архиєпархії єрей Юрій Трухан.

Бійці отримали спеціальні планшети з прошивкою для орієнтування в місцевості, інтернет-роутери, гарнітуру BLUETOOTH та безкоштовні послуги зв’язку протягом 6-ти місяців.

За словами економа архиєпархії прот. Михайла Клапківа, такі технічні засоби допомогли вийти з так званого "Іловайського котла" тим бійцям, котрі мали їх в користуванні, тому така ініціатива і її реалізація є важливою для військових в зоні АТО.

Також придбано повних шість комплектів якісного зимового одягу, виготовленого в США – берци, костюми, куртки, термобілизна, термошкарпетки, шапки, рукавиці.

Всі придбані речі вручили одному з бійців батальйону "Айдар", котрий найближчим часом має повернутись в зону бойових дій.

«Як повідомив нам помічник економа єрей Віталій Максимів – наступну роботу, яку планує виконати архиєпархія – це ремонт інструментальної системи посадки літаків ПРМГ-5 та закупівля зимового одягу для бійців 8 окремого полку спеціального призначення, – додає єрей Юрій Трухан, – і це вже не перша допомога від Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ українським військовим в зоні АТО».