Cтуденти УКУ після повідомлення про замінування продовжили навчання просто неба

30 березня, 08:40
Католики
Cтуденти УКУ після повідомлення про замінування продовжили навчання просто неба - фото 1
Після оголошення про замінування всіх університетів Львова студенти Українського католицького університету за 3,5 хвилин евакуювались та згуртовано продовжили навчання у безпечному місці просто неба.

Про це повідомляється на сторінці УКУ у фейсбуці.

"Час викликів. Ми вміємо вчитись без електроенергії, без інтернету, під час повітряних тривог в укриттях, і навіть в парку, поки оперативна група перевіряє навчальні приміщення після оголошення про замінування всіх університетів Львова.

За 3,5 хвилини після оголошення про евакуацію наші студенти, викладачі і працівники покинули приміщення, перейшли на безпечні відстані в парк і продовжили вчитись!

Ворог намагається нас деморалізувати, знищити, але єдине, що йому поки успішно вдалось загартувати і згуртувати нас. Ми на своїй Богом даній землі і ми переможемо. Україні потрібні розумні люди і ми вчимось!", - йдеться у дописі.

«Сьогодні в УКУ було повідомлено про замінування. Повідомлення виявилось неправдивим, слава Богу. Але університет продовжує здавати тест за тестом на стійкість і креативність», — прокоментував ситуацію владика Борис Ґудзяк, президент УКУ.

Cтуденти УКУ після повідомлення про замінування продовжили навчання просто неба - фото 111335
Теги: #УКУ