Депутати Тернопільської облради розглядатимуть питання діяльності УПЦ МП

30.04.2022, 12:16
Держава
Депутати Тернопільської облради розглядатимуть питання діяльності УПЦ МП - фото 1
Михайло Головко підписав розпорядження про проведення третього пленарного засідання четвертої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання, на якому розглядатимуть петицію, яка стосується заборони діяльності УПЦ МП в Україні.

Його заплановано на 4 травня, передає Ровесник.

– На розгляд третього пленарного засідання четвертої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання винесуть питання про розгляд електронної петиції «Щодо підтримки законопроекту про заборону УПЦ МП в Україні», яка була розміщена на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради 12 квітня 2022 року і набрала 1000 підписів на свою підтримку, – йдеться у розпорядженні.

Враховуючи, що в Україні введено воєнний стан, задля дотримання заходів безпеки, про час та місце проведення пленарного засідання повідомлять додатково.

Нагадаємо, більше тисячі голосів на офіційному порталі Тернопільської обласної ради набрала петиція щодо підтримки законопроекту про заборону УПЦ МП в Україні.

– Громадськість вимагає від нас ухвалення звернення до територіальних парафій УПЦ, що перебувають в єдності з Московським Патріархатом з проханням перейти до ПЦУ, а також — звернутися до Верховної Ради України про підтримку законопроекту щодо заборони УПЦ МП в Україні, – зазначив Михайло Головко.