Держприкордонслужба України спростувала звинувачення в умисному затриманні 116 громадян Ізраїлю в аеропорту

Держприкордонслужба України спростувала звинувачення в умисному затриманні 116 громадян Ізраїлю в аеропорту - фото 1
Ізраїльське ЗМІ звинуватило ДПСУ в умисному затриманні  Ізраїльське ЗМІ звинуватило ДПСУ в умисному затриманні 116 громадян Ізраїлю.

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на Ynet. Згодом працівники державної прикордонної служби України спростували ці звинувачення. Про це пресслужба доповіла "Суспільному".

Як стверджують українські прикордонники, вони провели розмови із 116 громадянами Ізраїлю, за результатами яких було прийнято рішення про депортацію 12 осіб.

"Наголошуємо, що саме затримань громадян Ізраїлю не було, прикордонники відповідно до законодавства перевіряють іноземців на відповідні документи для перетину державного кордону. Крім того, іноземці при в'їзді мають чітко повідомити мету поїздки", – коментує пресслужба.

За словами прикордонників, рішення депортувати 12 громадян Ізраїлю було прийняте, виходячи з того, що вони не змогли назвати своєї мети для в'їзду на територію України.

При цьому прикордонники не зазначили, чи були громадяни хасидами.

Нагадаємо, на прохання Ізраїлю Україна вирішила обмежити паломництво хасидів до Умані. У Міністерстві закордонних справ зазначили, що оскільки Ізраїль перебуває в "червоній" зоні за показниками захворюваності на COVID-19, святкування Рош га-Шана цього року є неможливим.