• Головна
  • Новини
  • Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду...

Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду

20.06.2019, 11:00
Діяльність храму в приміщеннях ВР має бути припинена, - рішення суду - фото 1
Діяльність Свято-Володимирського храму Московського Патріархату в приміщеннях Верховної Ради України має бути припинена. До такого висновку прийшов Окружний адміністративний суд Києва.

Діяльність Свято-Володимирського храму Московського Патріархату в приміщеннях Верховної Ради України має бути припинена. До такого висновку прийшов Окружний адміністративний суд Києва, пише Цензор.НЕТ із посиланням на текст постанови № 640/3130/19.

ВРУ.jpg

З позовом звернувся нардеп Віктор Романюк. Він підкреслював незаконність роботи храму Московського патріархату в приміщеннях парламенту і бездіяльність апарату ВР щодо закриття культового закладу.

Суд погодився з доводами позивача частково. Зокрема, бездіяльність Апарату Верховної Ради України щодо неприпинення діяльності Свято-Володимирського храму Московського патріархату визнана протиправною. Тепер співробітники Апарату мають припинити діяльність церкви, звільнивши кабінет, в якому вона розміщувалася.

Рішення може бути оскаржене впродовж місяця.

Зазначимо, що храм Московського патріархату в стінах Верховної Ради працює понад 10 років. Правового статусу він не має.

Теги: #ВРУ