• Головна
  • Новини
  • Для учнів львівських шкіл започаткували духовні екскурсії...

Для учнів львівських шкіл започаткували духовні екскурсії

06.11.2014, 11:10
Для учнів львівських шкіл започаткували духовні екскурсії - фото 1

Для учнів львівських шкіл започаткували духовні екскурсії Впродовж року митрополита Андрея Шептицького проголошеного УГКЦ, який розпочався з листопада, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проведуть духовні екскурсій до Собору Святого Юра та крипти Митрополита Андрея. Екскурсії відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер (по 2 на день).

Львів_екскурсії.jpgВпродовж року Митрополита Андрея Шептицького проголошеного УГКЦ, який розпочався з листопада, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проведуть духовні екскурсій до Собору Святого Юра та крипти Митрополита Андрея. Екскурсії відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер (по 2 на день).

Започаткували екскурсії з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького управління освіти Львівської міської ради спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ в рамках реалізації проекту “Духовна велич Львова”.

Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8-9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району. Надалі впродовж I семестру учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів Львова відвідають Собор св.. Юра, а учні навчальних закладів інших районів міста – протягом II семестру 2014-2015 н.р.

Під час екскурсії учні дізнаються більше про життєвий шлях Митрополита Андрея, ознайомляться з історією Собору св. Юра та візьмуть участь у спільній молитві у крипті храму.

Нагадаємо, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Богослужіння в Соборі св. Юра у день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням відвідати крипту, в якій спочиває Митрополит Андрей Шептицький.