Блог священика Василя Ткачука_image

Блог священика Василя Ткачука

доля Содому й Гомори

06.03.2012, 16:15

Минуло два дні, як світ сколихнула жахлива новина про величезне торнадо, яке пронеслося над трьома американськими штатами. Ураган нищив все не вибираючи жертв на своєму шляху, піднімалися в повітря машини, падали будинки, готелі, ресторани,  навіть прекрасні готичні храми, а що найстрашніше загинули, залишилися покаліченими люди.

В останні десятиліття, спостерігаємо занепад християнської віри та моралі на великій частині світу. Пропаганда насильства, провокаційні мітинги гомосексуалістів, демонстративне захоплення сатанинським вченнями, магією та ідолопоклонство. Важко сказати чи то в наслідок цього чи тільки так співпало, але буквально за минувші два-три роки, ми становимося свідками втілення в реальність, найжахливіших сценаріїв голлівудських блокбастерів. То чуємо новини про величезні і небачені раніше спалахи на сонці то перестороги про величезні комети чи астероїди,  які при зіткненні, загрожують буквально розірвати землю. Не встигла планета отямитися від жахливого землетрусу який 12 січня 2010 року, сколихнув острів Гаїті,  широко відомий як місце концентрації різних видів чаклунств та однієї з найбільших відразливих магій Вуду, де стихія забрала близько пів мільйона людей, як посипалися нові удари. Європу, яка останнє століття на протязі кількох десятиліть намагається вслід за Ніцше прокричати на цілий світ, що Бога немає - Він помер, ось цю незалежну від Бога Європу, в квітні цього ж року, накриває попелом від неймовірного вибуху вулкану в Ісландії. Зима в той рік, видається настільки сніжною і  морозною, що шокувала навіть старожилів європейських країн.  В час коли Європа потерпала від морозів, на протилежній стороні земної кулі, в Австралії відбувається небачений потоп, що охоплює майже половину континенту. Ще в Австралії не висохла земля після спаду води, як руйнівний землетрус стрясає Нову Зеландію, що цікаво, трагедія сталася того самого дня, в який у цій країні було заплановано чергову акцію гомосексуалістів, так званий «лижний тиждень». 11 березня 2011 року, чергова катастрофа спіткала уже Японію, супердержава, нація, для якої здається немає нічого неможливого, на протязі кількох годин стоїла на порозі знищення. В результаті сильного землетрусу навіть  земна вісь змінилася на сімнадцять сантиметрів, яке лихо це може принести для людства в майбутньому поки що не відомо, але число 15,5 тисяч жертв вражає, скільки їх буде ще, в наслідок руйнувань на атомній електростанції, цього не знає ніхто.

Не знаю, можливо, я все це притягнув, як кажуть, за вуха, але здається, що історія вселенського потопу, історія п’ятимістя в яке входили Содом і Гомора не є марно записаною в Біблії. Це не стільки констатація історичного факту, скільки пересторога для всіх прийдешніх поколінь, для нас із вами. Але на превеликий жаль, збудувавши нову вавилонську вежу, людство вкотре відірвалося від землі і втратило відчуття реальності, тож відмовляється прислухатися як до голосу власного розуму, так і до голосу Бога. А Він уже, напевно, кажучи людською мовою, - змучився застерігати та починає вже потрохи замахуватися палицею, сподіваючись, що ми, хоча би від цього опам’ятаємось.