• Головна
  • Новини
  • Світові
  • В першу і другу неділю листопада відзначається Міжнародний День молитви за переслідуваних християн...

В першу і другу неділю листопада відзначається Міжнародний День молитви за переслідуваних християн

04 листопада, 10:57
Світові
В першу і другу неділю листопада відзначається Міжнародний День молитви за переслідуваних християн - фото 1
У листопаді 2020 року християни близько 100 000 церков в 130 країнах світу об’єднуються для молитви за переслідуваних християн. Міжнародний день молитви за переслідувану церкву щорічно відзначається в першу і другу неділю листопада з моменту заснування понад 20 років тому Всесвітньою Євангелічною Асоціацією.

“Голос мучеників-Корея” надає безкоштовні матеріали для того, щоб церкви та в цілому всі християни могли взяти участь у всесвітньому заході цієї неділі, інформує "Слово про слово".

«Сьогодні 260 мільйонів християн – близько 10 % світового християнського населення – піддаються жорстоким гонінням за свою віру, – говорить представник організації «Голос мучеників-Корея» д-р Хен Сук Фолі, посилаючись на статистичні дані Комісії з релігійної свободи Всесвітньої Євангелічної Асоціації. – У 2020 році кожен день за віру гинули в середньому 8 християн; 10 християн були затримані або ув’язнені; зазнали нападу 25 церков або будівель, де проводяться богослужіння».

Д-р Хен Сук Фолі говорить, що Міжнародний день молитви за переслідувану церкву (IDOP) є прямою відповіддю на найбільш поширений запит переслідуваних християн.

«Коли ми запитуємо їх, яким чином ми можемо допомогти, перше, що вони говорять - "Моліться за нас". Це тие, що відбувається протягом двох неділь щорічно: Церкви у світі приєднуютьсґя до молитви за перелідуваних братів і се6стер", - каже д-р Хен Сук Фолі.