Глава УГКЦ: "Цієї ночі Україна здригалася від масового ракетного удару, близько 30-ти ракет РФ за 3 години"

Глава УГКЦ: "Цієї ночі Україна здригалася від масового ракетного удару, близько 30-ти ракет РФ за 3 години" - фото 1
Я закликаю увесь світ почути голос крові, яка лунає з української землі сьогодні до небес, – голос крові невинно вбитих мирних жителів, жінок, дітей, старших. Такими словами, запрошуючи до молитви за невинних жертв війни, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернувся до світу у щоденному воєнному відеозверненні у 38-й день війни рф проти України.

«Удару нанесли по місті Дніпрі, по Полтавщині, по місту Полтаві і Кременчуку. Зазнали ударів міста і села на Півдні нашої країни. Одещина понесла втрати впродовж цієї останньої доби. Кровопролитні бої ведуться довкола Києва, довкола Чернігова і Харкова. У нашій Батьківщині ллється людська кров. Кожна бомба, кожна ракета, яка падає на житлові квартали міст і сіл, вбиває десятки людей», - сказав Патріарх УГКЦ. Його слова поширив Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ відзначив, що сьогодні, 2 квітня, в межах молитовної ініціативи Ради єпископських конференцій Європи (CCEE), Українська Греко-Католицька Церква переживає загальноцерковний день молитви за жертв цієї кривавої війни в Україні. Божественні Літургії владики Синоду Єпископів УГКЦ звершують як в Україні, так і закордоном.

«Ми молимося за тих наших героїв, наших військовослужбовців, дівчат і хлопців, які покрили себе вічною славою, віддаючи за майбутнє своєї Батьківщини найдорожче – своє власне життя. Ми сьогодні молимося за невинно вбитих мирних мешканців України», – сказав Предстоятель і подякував Раді єпископських конференцій Європи за цю ініціативу, яка об’єднала в молитві всіх католицьких єпископів Європи.

«Ми віримо, – сказав Блаженніший Святослав, – що Господь Бог прийме цю безневинну жертву, як жертву відкуплення за наші гріхи і за те, щоб накінець настав мир у нашій Батьківщині».

«Ці десятки тисяч невинно вбитих повстануть колись на Страшному суді, як свідки і обвинувачувані наших вбивць. Нехай Господь Бог простить їм їхні гріхи. Нехай прийме невинно убієнних у свої обійми. Нехай дарує їм вічну пам'ять!» – додав Глава Церкви.

Він також зауважив, що в Україні сформувалася традиція зустрічати на колінах цілим містечком та селом тіло українського воїна, що віддав своє життя за Батьківщину.

«Вознесімо сьогодні молитви за всіх тих, які віддали своє життя за Україну, захищаючи нашу державу! Боже, прийми невинно убієнних у свої обійми! Боже, зупини війну! Боже, благослови Україну!» – закликав Блаженніший Святослав.