Глава УГКЦ передав Папі списки полонених українських медиків

25 січня, 12:27
Суспільство
Глава УГКЦ передав Папі списки полонених українських медиків - фото 1
Святіший Отець Франциск сьогодні, 25 січня, у Ватикані зустрівся з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій.

Глава УГКЦ Святослав у присутності українських релігійних лідерів вручив Папі списки полонених медиків, які йому напередодні передали представники Поважної ради Ордену Святого Пантелеймона.

Про це Блаженніший Святослав написав у себе на Фейсбуці.

"Також подякував Папі за лист до українського народу, його духовну близькість з нашим народом-мучеником, гуманітарну солідарність та міжнародну підтримку України.

Його Святість запевнив, що він є з нами у намаганні звільнити полонених та політичних в'язнів і ствердив, що молиться за Україну кожного дня", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, ВРЦіРО з 24 по 26 січня з перебуває з офіційним візитом у Апостольській Столиці. Програма передбачає аудієнцію зі Святішим Отцем Франциском, Держсекретарем Святого Престолу кардиналом Пароліном та очільниками різних компетентних дикастерій.

25 січня члени делегації також візьмуть участь в екуменічній молитві, яку звершить Папа Франциск із нагоди закінчення Тижня молитов за єдність християн.

Головна мета візиту ВРЦіРО — інформування Святішого Отця й очільників Римської курії про ситуацію в Україні, налагодження співпраці зі Святим Престолом в галузі екуменічного та міжрелігійного діалогу.

Вчора представники ВРЦіРО відвідали прокатедральний собор Святої Софії в Римі.