Глава УГКЦ подякував рятувальникам за служіння

06 серпня, 09:30
Католики
Глава УГКЦ подякував рятувальникам за служіння - фото 1
Ми дякуємо вам за героїчне служіння, яке ви звершуєте навіть ціною власного життя, щоб міста і села не були без електроенергії, газопостачання. Дякуємо за те, що ви спішите на поміч і є першою рукою допомоги Бога й України, протягнутою до тих, які стали жертвами російського окупанта.

Такими словами Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернувся у 163-й день війни Росії проти України до рятувальників - працівників державної служби надзвичайних ситуацій, дякуючи їм за їхнє служіння.

«Ми щодня бачимо, як палають наші міста і села. А пожежники невтомно гасять це полум’я. Бачимо, як ворог систематично руйнує інфраструктуру великих міст, наносить ракетні удари по цивільному населенню, а наші рятувальники невпинно розбирають завали і виймають з-під них людей. Сьогодні життя і діяльність України залежить від того, наскільки швидко й ефективно комунальні служби зможуть ліквідовувати наслідки російських ударів. Це — служба невідкладного лікування ран, життєзабезпечення міст і сіл країни», — зауважив Предстоятель.

«Нині від імені всієї нашої Церкви пожежникам, парамедикам, рятувальникам, працівникам комунальних служб різних видів хочу сказати: Спасибі! Ми дякуємо вам за героїчне служіння, яке ви звершуєте навіть ціною власного життя, щоб міста і села не були без електроенергії, газопостачання. Дякуємо за те, що ви спішите на поміч і є першою рукою допомоги Бога й України, протягнутою до тих, які стали жертвами російського окупанта. Нехай Господь Бог вас благословить і віддасть сторицею за все те героїчне служіння своєму народу і державі», — подякував Блаженніший Святослав.