Глава УГКЦ привітав із 20-літтям Василіанський інститут філософсько-богословських студій у Львові

26.09.2022, 09:50
Католики
Глава УГКЦ привітав із 20-літтям Василіанський інститут філософсько-богословських студій у Львові - фото 1
Глава УГКЦ відзначив, що Інституту вдалося сформувати фаховий викладацький склад і духовний провід, а також упровадити програму навчання. Патріарх наголосив, що з великою приємністю згадує час, коли мав можливість викладати в Інституті та послужити своїми знаннями.

Уже 2002 року, зауважив він, було розпочато навчальний і виховний процес для братів Чину святого Василія Великого, які після семи років навчання, здобувши якісну богословську освіту й одержавши формацію, стали добрими душпастирями.

«Не можна оминути увагою і того, що Інститут радо приймав на навчання і представників інших богопосвячених спільнот, зокрема оріоністів і редемптористів, перетворившись за два десятиліття на справжню монашу семінарію», — додав Глава УГКЦ.

З нагоди ювілею Патріарх Святослав подякував за велику працю, яку здійснюють випускники Інституту не лише на території Галичини, а й в усіх регіонах України та різних країнах світу.

«І сьогодні, — мовиться в листі, — коли Батьківщина переживає гуманітарну катастрофу, спричинену війною, ваш заклад широко відчинив свої двері, щоб прийняти тимчасово переміщених українців. Це найкраща проповідь і наука, яка будь-коли звучала на ваших лекціях».

Відзначення 20-річчя Інституту, вважає Блаженніший Святослав, — це нагода не тільки підбити підсумки, а й планувати дальшу діяльність, віддаючи себе в руки Божого провидіння.