• Головна
  • Новини
  • Глава УГКЦ привітав нового голову Німецької Єпископської Конференції...

Глава УГКЦ привітав нового голову Німецької Єпископської Конференції

11.03.2020, 11:08
Глава УГКЦ привітав нового голову Німецької Єпископської Конференції - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав від свого імені та від імені Синоду Української Греко-Католицької Церкви привітав владику Георга Батцинга з обранням новим головою Німецької Єпископської Конференції.

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав від свого імені та від імені Синоду Української Греко-Католицької Церкви привітав владику Георга Батцинга з обранням новим головою Німецької Єпископської Конференції. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Для вашого майбутнього відповідального служіння в Католицькій Церкві в Німеччині я бажаю вам щедрого Божого благословення, підтримки від Святого Духа та багато сил», — побажав Блаженніший Святослав у привітанні.

А також зазначив, що співпраця між УГКЦ та Німецькою Єпископською Конференцією протягом останніх років завжди відрізнялася великою відкритістю та взаємною довірою.

«Я пов'язую свої благословення з надією, що ця співпраця продовжиться і надалі, і буде плідною для наших Церков», — висловив сподівання Глава УГКЦ.

Довідка:

Німецька Єпископська Конференція (Deutsche Bischofskonferenz) – це об'єднання єпископів-католиків з усіх єпархій Німеччини Римо-Католицької Церкви. До неї належать єпархіальні єпископи й адміністратори, а також єпископи-помічники. Станом на травень 2019 року конференція налічувала 67 членів з 27 німецьких єпархій. Секретаріат організації знаходиться в м. Бонні.

3 березня 2020 року під час весняної асамблеї в Майнці владику Георга Батцинга обрали головою Німецької Єпископської Конференції терміном на шість років. Додамо, що загалом такі конференції були визначені декретом Christus Dominus Другого Ватиканського Собору та motu proprio папи Павла VI Ecclesiæ Sanctæ від 1966 року. Порядок діяльності та повноваження єпископських конференцій нині регулюються Кодексом канонічного права (канони 447-459). Вони мають чітко встановлені повноваження в деяких сферах церковного життя, особливо щодо літургійних норм. Деякі рішення конференцій підлягають ратифікації Святим Престолом.