Глава УГКЦ: «Росіяни спалюють убитих мирних жителів у Маріуполі, як нацисти це робили в Аушвіці»

07 квітня, 16:36
Католики
Глава УГКЦ: «Росіяни спалюють убитих мирних жителів у Маріуполі, як нацисти це робили в Аушвіці» - фото 1
Росія до Маріуполя разом зі своєю артилерією, ракетами, важкою зброєю привезла мобільні крематорії, у яких день і ніч спалює невинно вбитих цивільних людей. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 43-й день війни рф проти України.

«Такого типу крематорії біля цивільних міст Європа бачила лише в часи Другої світової війни у Майданеку, в Аушвіці та інших відомих нацистських концтаборах. Дим крематорію знову підноситься до небес з Української землі», – зауважив Предстоятель.

Та незважаючи на все, наголосив Глава Церкви, Україна бореться. Більше того – Україна виборює право на життя. Не тільки для своїх дітей і свого народу, а право на життя і повагу до життя кожної людини в сучасному турбулентному світі.

Сьогодні ми в Україні святкуємо свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, яке наша візантійська традиція називає початком нашого спасіння.

Свято Благовіщення у часі війни. «Справді воно сьогодні є ключем, началом, тобто джерелом, спасінням Українського народу від убивчої російської руки. В ці дні Україна і світ вкотре здригаються, відкриваючи воєнні злочини російського окупанта», – додав Блаженніший Святослав.

Ідеологія Росії, переконаний Глава Церкви, остаточного знищення Українського народу, який налічує майже шістдесят мільйонів, повторює нацистські взірці смерті, заглади нового порядку.

«Але ми сьогодні, бачачи ті дві логіки – Божественну і людську – логіку життя і логіку смерті, все-таки приймаємо логіку Божественної сили і просимо: Господи, нехай Дух Святий зійде на нас. Нехай сила Всевишнього отінить нас! – попросив духовний лідер і додав: – І так, як після Благовіщення Діва Марія поспішила на поміч Єлизаветі, ми просимо в це свято: рятуй нас, поспіши на поміч Україні! Щоби сила Всевишнього рятувала майбутнє України і світу».