Глава УГКЦ у 40-й день війни закликав українців братися до праці і будувати

04 квітня, 13:52
Католики
Глава УГКЦ у 40-й день війни закликав українців братися до праці і будувати - фото 1
«Шукаймо працю, тому що працювати, право на працю належить до гідності людської особи. Усім тим, хто приймає вимушено переселених осіб, давайте створювати їм умови для гідної праці, аби разом ми могли скріплювати нашу державу», – закликав Глава УГКЦ.

Звернення першоєрарха поширив Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ відзначив: «Україна страждає, але Україна бореться. Україна показує цілому світу, що є якісь цінності, як от любов до Батьківщини, любов до ближнього, за яку вартує віддати своє життя, бо це дорога до безсмертя. Ми щораз то більше відчуваємо, що боротьба України є духовною боротьбою проти зла, проти диявола і його слуг».

Патріарх Святослав зазначив, що кожної ночі наші міста обстрілюються російськими крилатими ракетами, які нищать житлові будинки, вбивають людей, руйнують критичну інфраструктуру економіки України. Цієї ночі завдано удару по Тернополю, Одесі, Миколаєву.

Патріарх УГКЦ відзначив: "Ми повинні братися до роботи і до боротьби. Якщо ворог нас убиває, сіє смерть, давайте будемо служити життю, шанувати людське життя від зачаття до його природньої смерті. Ми бачимо, що ворог обкрадає українців, грабує, займається мародерством… Давайте ми будемо доброчинцями, щедрими і будемо підтримувати тих, хто потребує діл християнського милосердя».

Він закликав братися до праці і будувати. Україна має вистояти не тільки на полі бою, а так само потребує відбудовувати, зціляти нашу економіку, яка постраждала вже на п’ятдесят відсотків.

«В Україні – весна. Давайте, зробимо все, аби відбулася посівна кампанія. Тому що Українська земля готова прогодувати наш народ. Нам тільки потрібно докласти наших рук і зусиль», – закликав Блаженніший Святослав.