Глава УГКЦ у 80-й день війни подякував воїнам за вільну від окупантів Слобожанщину

14 травня, 18:24
Католики
Глава УГКЦ у 80-й день війни подякував воїнам за вільну від окупантів  Слобожанщину - фото 1
Предстоятель УГКЦ констатував, що у 80-й день війни маємо гарні новини – Україна відстояла Харків. Вдалося не просто захистити це історичне велике, мільйонне місто, але, як це було з Києвом, Черніговом і Сумами, показати, що Слобожанщина, край, який розташований на кордоні з російською федерацією, – це справді історична Україна.

«Ми сьогодні дякуємо всім оборонцям Харкова і тим, хто віддав життя за свободу цього древнього українського міста», – наголошує Глава УГКЦ.

Також він зауважив, що ворог не складає зброї. Він активно і масовано атакує, намагаючись повністю захопити території Луганської, Донецької та Херсонської областей, хоче закріпитися на Запоріжжі. Цієї ночі масованими ракетними, артилерійськими ударами була понівечена частина інфраструктури на Дніпропетровщині. Був обстріляний Миколаїв.

Цього дня Блаженніший Святослав роздумував над тим, як грішника навернути.

«Боже, порятуй Україну! Боже, наверни тих, що сьогодні нас убивають! Боже, відверни від гріха всіх тих, що задумують нечестиві задуми і є причиною лиха війни в сучасному світі! Боже, благослови українське військо, яке зупиняє грішного нападника! Боже, благослови дітей України, відверни всіх нас від гріха і дай нам справжню свободу, яка є свободою чинити добро!», – просить Патріарх Святослав.