Глава УГКЦ висвятив церковнослужителів для Молдови

06.11.2012, 09:31
У Патріаршому соборі Воскресіння Христового 4 листопада Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав висвятив шістьох піддияконів у диякони, одного з них – диякона Ігоря Лепського – спеціально для служіння у Молдові.

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового 4 листопада Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав висвятив шістьох піддияконів у диякони, одного з них – диякона Ігоря Лепського – спеціально для служіння у Молдові, повідомляє Католицький оглядач

Взяти участь в урочистостях у Патріаршому соборі з Кишинева спеціально прибув римо-католицький єпископ Антоній Коша, який опікується всіма католиками в цій країні, зокрема українцями греко-католиками.

«Він прибув до нашого храму, щоб під час Літургії отримати чергового священнослужителя для греко-католиків у Молдові», − сказав Глава УГКЦ про присутність владики Антонія. 

Новопоставленими дияконами тішиться, каже він, перш за все, Київська архиєпархія. «Дякуємо вам, що ви залишили впорядковані галицькі парафії і прийшли служити тут: у Центральній та Східній Україні. Дякуємо вашим дружинам, які пустилися за вами», − звернувся Глава УГКЦ до новопоставлених дияконів та їхніх рідних. 

Владика Антоній у свою чергу подякував за дар священнослужителя, який Українська Греко-Католицька Церква передала Молдові. 

«Наші вірні греко-католики істинно дякують вам і запрошуємо вас якомога швидше відвідати нашу паству і рукоположити диякона Ігоря в пресвітери. У майбутньому ми хочемо підтримувати і розвивати католицьку віру на молдовській землі. Хочемо, щоб там було якомога більше священиків, тому нам ваше покровительство дуже потрібне. Тож, просимо залишатися поруч з нами й допомагати нам у наших потребах», − звернувся він до Патріарха Святослава.