Глава УГКЦ з гуманітарною допомогою відвідав Черкаси та Смілу

29 квітня, 14:50
Католики
Глава УГКЦ з гуманітарною допомогою відвідав Черкаси та Смілу - фото 1
У храмі Покрову Пресвятої Богородиці в Черкасах Глава УГКЦ поспілкувався з парафіянами та вимушено переселеними особами. Тут знайшли для себе тимчасове місце перебування мешканці Краматорська і Слов’янська, а також Харківщини і Херсонщини.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ з гуманітарною допомогою відвідав Черкаси та Смілу_1Глава УГКЦ з гуманітарною допомогою відвідав Черкаси та Смілу_2

Разом з Блаженнішим Святославом прибув гуманітарний вантаж – продуктові набори для потребуючих від патріаршої фундації «Мудра справа». Цю ініціативу вдалося реалізувати завдяки жертводавцям, таким як парафія Святої Варвари УГКЦ у Відні та Філадельфійська архиєпархія УГКЦ у США, які зібрали сотні тисяч доларів, щоб забезпечити українців, постраждалих від війни, їжею.

Блаженніший Святослав передав черкаським дітям подарунки та листи підтримки від дітей з Німеччини. Він привітав усіх жителів міста Черкаси та цього Шевченкового краю зі святом Пасхи Господньої і побажав веселих свят, а головне миру, «того миру, який сьогодні приходить від воскреслого Христа». Завершився візит спільною молитвою.

У Смілі Блаженніший Святослав відвідав парафію Преображення Господнього. Після молитви в парафіяльній каплиці Предстоятель УГКЦ ознайомився з процесом будівництва парафіяльного центру.

Парох о. Андрій Чик розповів про свій спосіб підтримки українських військових. Для будови храму парафіяни довший час збирали фундаментні блоки. З початком активної фази війни ці блоки передали на потреби військових.

Глава УГКЦ подякував священику за його служіння і за те, що, попри складні часи, він залишився зі своїми парафіянами.