Глава УГКЦ з міністром з питань стратегічних галузей промисловості обговорили напрямки трансформації України в європейську державу

23.09.2020, 11:55
Держава
Глава УГКЦ з міністром з питань стратегічних галузей промисловості обговорили напрямки трансформації України в європейську державу - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви в адміністративному будинку Патріаршого центру УГКЦ зустрівся з віце-прем’єр міністром України, міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським на його прохання.

Як повідомив 23 вересня Департамент інформації УГКЦ, під час зустрічі міністр розповів про плани розбудови нового міністерства, яке має відповідати за стратегічний напрямок розвитку промисловості України, а також про основні принципи, на яких, на його думку, необхідно розвивати обороноздатність Української Держави.

У розмові Олег Уруський засвідчив свою повагу до Української Греко-Католицької Церкви і до її ролі у суспільстві, зокрема в той час, коли Україна була безборонною перед ворогом у 2013 році. Тоді громадянське суспільство стало на захист України. Натомість сьогодні, за його словами, держава повинна все зробити, щоб обороноздатність України зростала.

Предстоятель УГКЦ представив йому основні моральні засади вчення Церкви щодо обов’язку громадянина захищати свою державу, а відтак звернув увагу на певні правила відношення християн до зброї як такої.

«Важливо збудувати Українську державу європейського зразка, яка б відповідала копенгагенським критеріям. Зокрема ту Україну, яка здатна непросто себе оборонити, але здатна зростати, розвиватися і бути гідним партнером для європейських країн. Очевидно це та держава, яка стратегічно обрала свій напрямок розвитку і вертається в сім’ю європейських народів», ‒ переконаний Глава УГКЦ.

Сторони погодилися, що спілкування та розвиток комунікації між органами державної влади і громадянського суспільства, яким зокрема є Церква, є дуже важливими для того, щоб стратегічні напрямки трансформації України в європейську державу справді були спільним народним і загальнонаціональним проєктом.