Глава УГКЦ засудив рашистів за депортацію синів і дочок України з Богом даної їм землі

28 квітня, 15:14
Католики
Глава УГКЦ засудив рашистів за депортацію синів і дочок України з Богом даної їм землі - фото 1
Ворог масово виганяє синів і дочок України. Буквально вчора офіційні джерела російської сторони проголосили, що Росія вигнала, депортувала з України вже більше ніж мільйон громадян України, з яких майже двісті тисяч – це діти.

Про це сказав Патріарх Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 64-й день війни росії проти України, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Люди, вигнані зі своєї землі, діти, які позбавлені свого спадку землі, стають чужинцями, вигнанцями на тій землі. Але Господь Бог каже: "Блаженні тихі, бо вони успадкують землю".

Ми сьогодні просимо: "Господи, дай нам відкрити в наших серцях Твою силу, благодать, Твій спадок. Дай нам покору, щоб знати правду про себе, а відтак бути здатними прийняти те, що Ти нам даруєш. Бо ми знаємо, що нашу землю, нашу Батьківщину, нашу державу Ти дарував нам як наш спадок. Тому ми хочемо бути як Ти – тихими, лагідними, щоб справедливо, за Божим правом, успадкувати землю, яку Ти, Отче Небесний, хочеш нам подарувати"», – промовив Глава УГКЦ.