Глава УГКЦ: «Зробімо все, щоб врятувати людське життя в Україні»

06 квітня, 16:42
Католики
Глава УГКЦ: «Зробімо все, щоб врятувати людське життя в Україні» - фото 1
Ми відчуваємо, що врятувати людське життя в Україні є можливим, і не тільки завдяки відвазі захисників України, а й завдяки позиції міжнародної спільноти. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 42-й день війни РФ проти України.

Слова Патріарха Святослава поширив Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що наш народ героїчно боронить свою землю, показує взірці героїзму не тільки воюючи на полі бою, а й рятуючи людське життя. Цієї ночі ворог знову завдав ракетного удару по найбільш вразливих елементах інфраструктури української економіки. Були розбомблені кілька підприємств хімічної промисловості, що завдало великої шкоди екології тих міст і сіл.

«Але ми особливо вболіваємо, – зауважив Блаженніший Святослав, – за долю тих людей, які опинилися на тимчасово окупованих територіях. Знаємо, що на Херсонщині, на півдні Запорізької області закінчуються продукти харчування і вже немає можливості доставити туди гуманітарні вантажі».

Героїчно тримається український Маріуполь, каже він, але й туди не вдалося доправити гуманітарної допомоги. Евакуйовувати людей з тих небезпечних територій стає щоразу важче. «Ці гуманітарні коридори постійно обстрілюються і найбільше людей гине якраз саме під час евакуації. Нас усіх зворушила історія чотирирічного Сашка з Вишгородського району на Київщині, який теж загинув під час евакуації», – наголосив Глава Церкви.

Людське життя під час війни… Що воно варте в очах людини? У Божих очах воно безцінне. «Ми відчуваємо, що врятувати людське життя в Україні є можливим, і не тільки завдяки відвазі захисників України, а й завдяки позиції міжнародної спільноти. Тож зробімо все, щоб врятувати людське життя в Україні!» – закликає Блаженніший Святослав.