Глави Церков запрошують на телемарафон «Сім’я на карантині»

Глави Церков запрошують на телемарафон «Сім’я на карантині» - фото 1
Вже 5 років поспіль за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Києві проходить Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімей. Цього року ця громадська акція відбудеться у форматі телемарафону.

Джерело: ІРС

Релігійні діячі різних конфесій запрошують усіх долучитися до перегляду телемарафону «Сім’я на карантині» у неділю, 6 червня о 17:00 на телеканалі «Надія» у прямому ефірі: tv.hope.ua/uk/live

У телемарафоні візьмуть участь глави Церков і релігійних організацій, відомі експерти, психологи та лідери думок. У програмі – інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами, цікава інформація, а також корисні дієві поради від учасників ефіру.

Мета акції – привернути увагу суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу як союзу чоловіка і жінки, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Одна із тем, яку порушать гості студії, – як запобігти домашньому насильству, як вирішувати сімейні конфлікти безпечно та з повагою один до одного.

Телемарафон покликаний допомогти кожній сім’ї створити атмосферу любові, взаємоповаги, довіри та прийняття для кожного члена родини, особливо під час непростих випробувань в умовах карантинних обмежень.

Організатором події виступає Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, а також партнери – громадські та благодійні організації України.