"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила чотири нові храми та каплицю

"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила чотири нові храми та каплицю - фото 1
Чотири нових храми освячені в Черкаській, Харківській та Чернівецькій єпархіях Української Православної Церкви Московського Патріархату. У Бориспільській єпархії освячено каплицю.

Про це повідомляє Православная жизнь.

11 жовтня архиєпископ Черкаський і Канівський УПЦ МП Феодосій звершив освячення храму Покрови Пресвятої Богородиці в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Після чину освячення в храмі відбулася Божественна Літургія.

Того ж дня митрополит Харківський і Богодухівський УПЦ МП Онуфрій освятив храм Покрови Пресвятої Богородиці в с. Андріївка Кегичівського району Харківської області.

10 жовтня митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій освятив хрестинний храм Архистратига Божого Михаїла, розташований на території Покровського храму в смт Коротич Харківського району Харківської області.

8 жовтня митрополит Чернівецький і Буковинський УПЦ МП Мелетій освятив храм Покрови Пресвятої Богородиці в с. Орошани Кіцманського району Чернівецької області.

Того ж дня, 8 жовтня, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив каплицю на Ікони Божої Матері «Аз есмь с вами, и никтоже на вы» в смт Велика Димерка Броварського району Київської області. Перед звершенням чину владика очолив Літургію в місцевому Покровському храмі.