"Гнана" УПЦ МП будує нові храми та звершує нові чернечі постриги

05 січня, 09:53
Православні
"Гнана" УПЦ МП будує нові храми та звершує нові чернечі постриги - фото 1
2 січня 2022 року у Запоріжжі митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука у співслужінні духовенства звершив чин великого освячення храму на честь Іоанна Кронштадтського та першу Літургію.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на прес-службу Запорізької єпархії.

Після завершення богослужіння митрополит привітав православну громаду на чолі з настоятелем протоєреєм Іоаном Лазорком з освяченням храму.

'Гнана' УПЦ МП будує нові храми та звершує нові чернечі постриги - фото 84995

1-3 січня 2022 року звершено чернечі постриги у Свято-Успенській Святогірській Лаврі, в Почаївській духовній семінарії, в Покровському скиту с. Маринівка Одеської області та у Свято-Успенській Почаївській Лаврі звершено чернечі постриги, в Ільїнському монастирі Одеської єпархії – постриг у велику схиму. Про це також повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

1 січня намісник Свято-Успенської Святогірської Лаври митрополит Арсеній звершив чернечий постриг в Успенському соборі Лаври. В чернецтво був пострижений послушник Сергій із нареченням імені Сампсон, на честь преподобного Сампсона странноприїмця.

2 січня митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел звершив чернечий постриг насельника Покровського монастиря з ім’ям Антоній.

2 січня в Почаївській духовній семінарії прийняв монашеський постриг викладач семінарії Стратюк А.П. При постригу йому дали ім’я Амфілохій, на честь преподобного Амфілохія Почаївського. Постриг звершив архиєпископ Шумський Іов у присутності усіх викладачів та студентів семінарії.

3 січня в Печерному храмі на честь преподобного Іова, ігумена Почаївського Свято-Успенської Почаївської Лаври намісник обителі митрополит Володимир звершив чернечий постриг п’яти послушників з нареченням імен Тіт, Клеопа, Філарет, Георгій, Кассіан.

Цього ж дня в Ільїнському монастирі Одеси, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, архиєпископ Арцизький Віктор звершив постриг у велику схиму над насельником обителі архимандритом Ісаакієм з нареченням імені Ісидор, на честь священномученика Ісидора пресвітера.