"Господь Бог наказав людині: не кради!", - Глава УГКЦ про анексію окупованих територій України

"Господь Бог наказав людині: не кради!", - Глава УГКЦ про анексію окупованих територій України - фото 1
Перемогти — це не тільки деокупувати незаконно окуповані і крадені землі в України. Ні! Перемогти означає створити простір гідності для людини на українській, Богом даній землі. На цьому наголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 220-й день війни Росії проти України.

Глава УГКЦ звернув увагу на безпрецедентну, за його словами, подію в історії сучасного людства — безсоромну крадіжку, яка відбулася на державному рівні, коли Росія на чолі зі своїм президентом з усмішкою на устах оголосила про анексію окупованих в України територій. «Господь Бог наказав людині: не кради! Коли крадіж стає політикою якоїсь держави, більше того представляється як велика перемога, така держава і така політика, за словами святого папи Івана Павла ІІ, стають структурами гріха на тому світі», — скавав Предстоятель УГКЦ.

У цей день Блаженніший Святослав говорив про гідність людини.

«Українці усвідомлюють, зокрема сьогодні, власну гідність... Саме за гідність людини сьогодні бореться і вмирає Україна», — наголошує Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав пояснює, що перемога, про яку ми щоденно просимо в Господа Бога, — це перемога гідності людини над новітніми зневагами, яку сучасне людство вигадало для приниження цієї гідності. Повага до гідності кожної особи, за його словами, є чи не найважливішим критерієм справедливого суспільства. «Вже сьогодні ми дбаємо, ми відстоюємо, ми боремося про її захист!» — вважає Глава УГКЦ.