• Головна
  • Новини
  • Греко-католицька молодь збирається на всеукраїнський молодіжний з’їзд...

Греко-католицька молодь збирається на всеукраїнський молодіжний з’їзд

02.07.2014, 14:09
Греко-католицька молодь збирається на всеукраїнський молодіжний з’їзд - фото 1
З 10 по 13 липня у Львові відбуватиметься всеукраїнський молодіжний з’їзд «Вітер На-Дії», учасниками якого можуть стати молоді люди зі всієї України від 16 років, які хочуть активно провести це літо.

Вітер На ДіїЗ 10 по 13 липня у Львові відбуватиметься всеукраїнський молодіжний з’їзд «Вітер На-Дії», учасниками якого можуть стати молоді люди зі всієї України від 16 років, які хочуть активно провести це літо.

Його організовують: Комісія у справах молоді УГКЦ, Молодіжна комісія Львівської архиєпархії, Український Католицький Університет, Львівська Духовна Семінарія Святого Духа та молодь Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ за підтримки Львівської міської ради і Львівської обласної державної адміністрації.

«Вітер На-Дії – територія вільних та творчих молодих людей, які своїми вчинками любові запалюють серця інших надією. Одна із ключових ідей – це дати можливість молоді бути разом. Молоді люди талановиті, запальні, відверті, розумні та сміливі, але, зростаючи у різних середовищах, часом думають, що вони дуже різні. Зустріч – це момент істини! Момент, який дає зрозуміти, що нас єднає значно більше, ніж роз'єднує», – розповідають організатори.

10-11 липня всі події з’їзду відбуватимуться у парафіях та в центральній частині Львова: прийом у львівських родинах (для гостей міста), зустрічі-знайомства, екскурсії та квести Львовом.

Значна увага під час «Вітру На-Дії» буде присвячена соціальним проблемам, які хвилюють суспільство сьогодні, насамперед, питанням, важливим для молоді.

Основний день – субота, 12 липня, свято апостолів Петра й Павла. На великому відкритому просторі УКУ та Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (Львів, вул. Хуторівка, 35а) розташується наметове містечко, поруч із ним – сцена та безліч майстерень. Окрім того, активно працюватиме Відкритий університет, де читатимуть лекції та ділитимуться досвідом відомі майстри своєї справи. У неділю, 13 липня, «Вітер На-Дії» завершиться літургією та спільною молитвою за Україну.

Також кожен із гостей може заздалегідь змайструвати власноруч або у команді з друзями вітряк. Найкращого вітряка визначать та вручать за нього приз уже під час самого фестивалю.

Реєстрація – обов'язкова. Зареєструватись усі бажаючі можуть на сайті, а також у перший день З’їзду – 10 липня – у реєстраційному центрі в Львівській міській раді, або ж 12 липня за адресою: вул. Хуторівка, 35а.

Більше інформації щодо участі та із питань акредитації преси за номерами телефонів: 096 4669985, 063 4245042 — о. Ростислав Пендюк або сестра Оксана Пелех (редемптористка). А також через електронну пошту [email protected] і на сторінці події.

Адреса офісу Фестивалю – вул. Руська, 10, Львів.