Греко-католики організували духовно-патріотичний табір для дітей військовослужбовців

02 серпня, 09:10
Суспільство
Греко-католики організували духовно-патріотичний табір для дітей військовослужбовців - фото 1
З 19 по 29 липня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» проходив духовно-патріотичний табір «Захисник» для дітей військовослужбовців, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Його учасниками цьогоріч стали 56 дітей із 7 областей України, передає прес-центр Департаменту.

Мета християнського військового вишкільного молодіжного табору «Захисник» – духовна, моральна, фізична й інтелектуальна підготовка молоді до відповідального та справедливого служіння іншим на прикладі традиційного вчення Церкви про воїнів-християн як захисників і служителів миру, добра, правди та справедливості.

«Табір "Захисник" – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – і всі вони стають одним – спільнотою, у якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе й один за одного. І що найважливіше для мене, "Захисник" має стати місцем, де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть в екстремальних і важких ситуаціях зрозуміти, що Бог поруч. Бог завжди кличе у пригоду!», – розповідає комендант табору, військовий капелан о. Ростислав Височан.

Уже традиційно організатором заходу є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, співорганізаторами виступають ГО «Українська молодь – Христові», спілки ветеранів АТО м. Новий Розділ, Сколе і Дрогобич, управління молоді та спорту Львівської ОДА.

До організації і проведення табору долучилися військові капелани УГКЦ о. Василь Боднар, о. Михайло Забанджала й о. Іван Хміль. Психологічний супровід учасників здійснював військовий психолог, ветеран Андрій Козінчук.