Громада з Білої Церкви попросила їх прийняти до ПЦУ

храм св. Луки, серпень 2021 р. - фото 1
храм св. Луки, серпень 2021 р.
Джерело фото: Лариса Кузьменко
Настоятель храму святого апостола і євангелиста Луки з м. Біла Церква на Київщині о. Леонід Бачинський звернувся до Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія прийняти його разом з усією релігійною громадою до складу ПЦУ.

Як йдеться у зверненні, оприлюдненому на фейсбук-сторінці митрополита Олександра (Драбинки), о. Леонід попросив прийняти громаду, на підставі Постанови Священного Синоду ПЦУ № 25 від 21 березня 2022 р., безпосередньо під предстоятельський офомор як ставропігійну парафію. І передати її під тимчасову опіку митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.

Під зверненням від 25 квітня підписалися сам о. Леонід Бачинський, як голова парафіяльної ради, помічник голов Сергій Русаков і скарбник храму Людмила Поліщук.

Громада з Білої Церкви попросила їх прийняти до ПЦУ - фото 92056

Нагадаємо, Синод ПЦУ 21 березня прийняв Постанову «Про надзвичайний порядок прийняття до Православної Церкви України». Єпископи ПЦУ роз’яснили, яким чином можна приєднатися до Православної Церкви України тим релігійним організаціям, які перебувають в юрисдикції Московського Патріархату.

Повний текст постанови тут.