• Головна
  • Новини
  • Група дітей-сиріт з Херсонщини представить в США різдвяний мюзикл...

Група дітей-сиріт з Херсонщини представить в США різдвяний мюзикл

30.11.2011, 09:55
Для дітей з інтернату в далекому селі – ця поїздка стане справжнім Різдвяним подарунком.

Місія «Еммануїл» і служіння «Агапе», учасники Альянсу «Україна без сиріт», представляють різдвяний мюзикл «Старий швець». Спеціально до Різдвяних свят група дітей з Новокиївського інтернату Херсонської області проїдуть з цією виставою по слов'янських церквах Америки.

На Різдво часто відбуваються дива - і ця історія розповідає про старого шевця, який чекав особливого гостя, а також про те, що дива ми можемо робити самі. Театральна постановка розроблена Chris Williams, Priorsfield School Choir і Paul Thompson за мотивами книги французького письменника Рубена Сальєна.

Разом з виставою, Олександр Федорчук, керівник служіння «Агапе», представить проект «Заступись за сироту». Мета проекту – надихнути людей молитися за конкретного дитину-сироту.

«Я вірю в силу молитви, – каже Олександр, керівник служіння – цей мюзикл розрахований на те, щоб спонукати віруючих стати на захист знедолених дітей в Україні. Посилена молитва за конкретну дитину здатна повністю змінити її долю!»

Для дітей з інтернату в далекому селі – ця поїздка стане справжнім Різдвяним подарунком. Про це РІСУ повідомили в Альянсі «Україна без сиріт».