ХПЄ УАПЦ(о) у березні 2012 року проведе ХХІІ Собор

28.11.2011, 09:10
9 листопада відбулося засідання єпархіальної ради Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви (оновленої).

9 листопада відбулося засідання єпархіальної ради Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви (оновленої). На ньому були присутні архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор (Ісіченко), прот. Віталій Зубак (Харків), прот. Іван Лещик (Миколаїв), Вадим Приходченко (Харків), Тарас Худін (Полтава), Михайло Личук (Кіровоград)..

Рада обговорила наслідки набору до Колегії на честь Патріарха Мстислава й проблему священичих покликань. Було, зокрема, ухвалено провести виїзди викладачів і студентів до парафій для розповіді про Колегію Патріарха Мстислава, підготувати публікації в пресі про цю установу, підготувати до наступного засідання єпархіальну програму заохочення священичих покликань, організувати під час літньої сесії день відкритих дверей для абітурієнтів.

Рада розглянула перебіг підготовки до проведення 17 грудня 2011 р. наукової конференції «Досвід Харківсько-Полтавської єпархії в українському церковному житті діаспори (1944-1989 рр.)».

Було розглянуто також підготовку до ХХІІ єпархіального собору, який ухвалено провести 14 березня 2012 р. на тему «Покликання до служіння священика й мирянина та засоби його формування». Перед собором три дні в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі проходитиме зустріч клириків Харківсько-Полтавської єпархії.

Рада визначила також орієнтовну дату проведення урочистої академії до 70-річчя Харківсько-Полтавської єпархії (13 липня 2012 р.), обговорила пропозиції про нагородження архиєрейською грамотою та корегування програми єпархіальної прощі до Зарваниці. Про це інформує прес-служба Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о). Про це інформує Релігія в Україні.