Християни Святої Землі готують Тиждень Єдності 2011

16.01.2011, 11:09
Християни Святої Землі готують Тиждень Єдності 2011 - фото 1
Щорічні події 18-25 січня повертаються до Першої Спільноти Єрусалиму. Християнські лідери Єрусалиму запрошують вірних до розважання про першу Християнську спільноту, про Церкву Єрусалиму вчора, сьогодні і завтра. Матеріали для Тижня Молитви подала Папська Рада зі сприяння Єдності християн у Ватикані.

Ednist.jpgЩорічні події 18-25 січня повертаються до Першої Спільноти Єрусалиму. Християнські лідери Єрусалиму запрошують вірних до розважання про першу Християнську спільноту, про Церкву Єрусалиму вчора, сьогодні і завтра. Матеріали для Тижня Молитви подала Папська Рада зі сприяння Єдності християн у Ватикані. Про це повідомляє католицький оглядач МСІ.

Вступ до цьогорічного розважання відображає, як перші учні Христа, зібрані в Єрусалимі, досвідчили вилиття Святого Духа на П'ятидесятницю і були "об'єднані разом в єдності, як тіло Христове". "Церкви в Єрусалимі сьогодні пропонують нам бачення того, що означає прагнути єдності, навіть посеред великих проблем. Вони показують нам, що заклик до єдності може бути більшим, ніж просто слова, і справді, що це може вказати нам майбутнє, в якому ми очікуємо і допомагаємо будувати Небесний Єрусалим", йдеться у матеріалах, підготовлених до дня єдності.

Папа Бенедикт XVI дотримається традиції і закриє Тиждень Молитви Вечірнею 25 січня, у свято навернення Святого Павла.

Цього року він також зробить наголос на своїй турботі про єдність, беручи участь у 25-й річниці першої міжрелігійної зустрічі молитви за мир, скликаної у 1986 в Асизі Папою Римським Іваном Павлом ІІ.