Блог Зиновія Свереди_image

Блог Зиновія Свереди

ХТО КОМУ КОРОНАВІРУС? уроки теології та політики

25.03.2020, 11:17
memento mori......

В історії ми часто мали певне порівняння та навчання. Достатньо відкрити Старий Завіт і побачити цікаві факти. Візьмемо стародавній Єгипет та опис 10 кар.

Перша кара — перетворення води в річці Ніл на кров, унаслідок чого вся риба загинула, а річка засмерділася.

Вода завжди вважалась одним з основних дарів для життя. Наше тіло майже на 70 відсотків складається саме з води… І що ми маємо зараз? Більшість рік отруєні, забруднені…в них немає живих організмів. Очистні споруди не ремонтуються роками, відходи скидають у море, забруднюючи океани. Поступово стає небезпечним пити і перші потоки підземних вод: там є все, від пестицидів до каналізаційних стоків… А людина думає про прибуток….

Інші кари: нашестя жаб, вошей, рої мух показує, що може відбутися, якщо є дисбаланс в природі одного з видів. Все веде до знищення врожаїв та довкілля, а для людей - хвороби і голод.

Згодом: моровиця як хвороба та падіж тварин. Зараз ми маємо: пташиний грип, курячий грип, свиний грип, крім того, коров'ячий сказ, африканську чуму. Все це веде до винищення тисяч тварин. Достатньо згадати, що минулого року біля Стрия за кілька днів подохло біля ста тисяч свиней від африканської чуми. Але проблема ще й та, що в державі немає обладнання, «тваринних крематоріїв» для спалення тварин. Їх просто закопують, що стає причиною розповсюдження нових епідемій.

Шоста кара була «гнояки», це хвороби вірусу, переважно говорять про віспу. Різного роду віруси руйнують людський організм, а деякі взагалі є «вирощені» в лабораторіях та інститутах. Крім того, заради продажі різних препаратів багато-які віруси починають вважати як небезпечні, щоб продавати ліки проти них.

Восьма кара була сарана, що знищила врожаї. Якщо проаналізуємо реально, то ми маємо «комерційну сарану», яка ефективно знищує щороку родючість грунтів. Багато-хто, особливо аграрні компанії та й багато простих фермерів, спершу винищили будь-які живі організми в грунтах, а згодом і сам грунт втрачає свою родючість, бо немає віднови гумусу. А крім того, маємо "сарану", яка в час кризи піднімає ціни на продовольчі продукти без великої причини, тим самим прирікаючи бідних людей на голодування, знищення імунної системи, що веде до до смерті та хворіб...коли є віруси. 

Природні катаклізми, такі як град, повінь, цунамі, землетруси є вже буденністю для нас. Але ці катаклізми стають особливо небезпечні, коли руйнують хімічні заводи, атомні станції, а все це вже створено людьми. Таким чином, великі території стають небезпечними для життя.

Смерть первістків теж стає жахливою буденністю для всього людства: культивування абортів стає звичним явищем та юридичним законом.

Яка є причина тих всіх явищ?

Причина одна: ідолопоклонство. Воно має різні форми і різних божків. Один божок є дуже небезпечний: це амбіція швидкого прибутку, незважаючи на науку, екологію, етику. Проте віра в всемогучу силу фінансів може бути знищена невидимим вірусом.

Чому така ситуація сьогодні? В нас розвинувся ще інформаційний вірус паніки, бо в один момент ми побачили безсилля, брак спеціалістів та обладнання. Нам потрібен інформаційний карантин: потрібен закон про баланс інформації. Заборона поширення постійно негативної інформації. Бог дав нам «Добру Новину»: спасіння і любов. Крім того, суспільство зневажило гідність праці: артист розважальних напрямків чи футболіст отримують мільйони, а хлібороби, прості вчителі, санітари, лікарі просто крихти… І саме позитивна роль вірусу в тому, що він допомагає останнім стати першими, а першим - останніми. Бо є не лише питання популярності, але і корисності для людства.

Крім того, на кожному ТБ каналі мають бути програми про науку, інновації, здоровий спосіб життя, місцевий розвиток і т д.

Бо страшна не мутація вірусу, а результат мутації головного мозку людей від солодкої брехні та популізму. Коли люди відкидають науку, а віддають перевагу маркетингу. Знищивши науку та освіту, критичне мислення, то мутація прийде дуже швидко.

Крім того, КОРОНАВІРУС політики чекали...чи щось подібне до короновірусу, чи іншої епідемії. Він став інструментом для перебудови економіки, тобто промоції економічного протекціонізму, а таким чином, лобіювати свої компанії, бо залежність від виробничих монополій однієї з держав показало свою слабкість у господарському плануванні.... Хоча деколи вживані мерси кращі за нові українські авта... європейські політики тепер мають оправдання, щоб зупинити дію зони ШЕНГЕН, а також діяти жорстко щодо напливу мігрантів. З'явилась причина: у вас є підозра на коронавірус…вертайтеся... Інші будуть просто проголошувати карантини протягом року часу, наганяючи на людей страху через медіа, і, одночасно, приймаючи закони для своїх інтересів...щодо фінансування освіти та культури відповідь буде: дєнєг нєт, но ви дєржітєсь... телеканали будуть обговорювати це з ранку до вечора, лякаючи людей апокаліпсисом, чим скористаються різні пройдисвіти "на битвах гіпнотизерів", чи фармацептичні маркетологи, а також продавці різних амулетів чи тібетських пірамід.... КОРОНАВІРУС стає зручним інструментом оправдання відсутності прогресу та реформ, бо люди навіть не схочуть їх бачити, бо будуть сидіти в хаті... повертається пост-совок обговорення проблем тихо на кухні.....і в інтернеті....Замість перебудови медичної системи, яку зруйнувала комерція та людська глупота, ми матимемо епідемічний короновірусний популізм. Все може вести до згортання свобод та прав....забуваючи про обов'язки та відповідальність...Бо гроші бюджету будемо викидати на боротьбу з вірусом, хоча до кінця не розуміючи: хто, з ким і як буде боротися.... кошти йдимуть на силові структури замість медиків та освіти....ніби шльом спецназівця з дубінкою настрашить вірус... Бо після коронавірусу від кажана йде в Китаї є хантавірус від простої миші....а потім буде ще і ще...або буде, або його видумають...

Коронавірус стає таким собі «цапом-відбувайлом» в пустелі, на якого скидають всі гріхи і зло…хоча він ні при чому: від корупції до криміналу…

Деколи здається, що віруси і коронавірус - це захист імунної системи землі, а людина - це є той злоякісний вірус, що все руйнує навколо, не думаючи про наслідки. Позитив коронавірусу в тому, що людина почала усвідомлювати потребу берегти екологію і чистоту, перестати їсти кажанів (принаймні, менше), хробачків, зміїв, та тарганів... це їжа інших. Їжа людини має бути створена її руками у праці: в поті чола твого здобуватимеш хліб свій....

Ізолювавши людину в квартуирах завдяки карантину, ми даємо можливість вірусам відновити баланс в природі, а цей процес називається мутація вірусів, тобто пристосування до нових умов та відновлення гармонії між організмами. Мутація - це віднова природи….це процес виздоровлення від людського ідіотизму та ідолопоклонства брехні та неправді...

Тому не випускайте людиновірус з квартир...дайте час природі оздоровіти...

Зіновій Свереда

Доктор соціальної економіки

P.S. 

В 2015 році італійці роблять програму про те, які небезпечні і безвідповідальні експерименти з кажанами роблять китайці щодо коронавірусу та небезпеки для здоров'я людей, називаючи точний вид коронавірусу і його вплив на легені. Дивитися з 4.55 хв:

www.rai.it/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-5e3275ba-475c-4cf4-b402-1e27dc47565b.html?fbclid=IwAR1L7SUBIw2C33C79K3oXmv9jqSmJ6nAlurUFmUDMDb_MTv7uZWlp71cRIQ.

 

 

Останні новини

Вчора