Кабаєва приїхала в окупований Крим і зустрілась з місцевими батюшками

Кабаєва приїхала в окупований Крим і зустрілась з місцевими батюшками - фото 1
Російська екс-спортсменка Аліна Кабаєва, якій приписують зв'язок із Путіним, а також спільних дітей, під прицілом камер припхалася в окупований Крим. Колишня депутатка Держдуми відвідала храм святого Димитрія Солунського у Феодосії, який реставрували з допомогою її фонду.

Про це повідомляє Главком.

«Я пам'ятаю, коли приїхала сюди п'ять років тому простим туристом подивитися на цю прекрасну церкву, дізналася про неї дуже багато, – прощебетала Кабаєва в інтерв'ю російській пресі. – Звісно, виникло бажання і ми вирішили – наш благодійний фонд – відновити цей храм. Храм древній, XIV ст. Я щаслива, що з нами була найкраща команда. Низький вам уклін усім, дякую вам величезне! Для мене це перший досвід. Бажаю, щоб якнайбільше людей приходили сюди і молилися за нашу Росію. Спасибі всім!»

Щасливі священнослужителі подарували багатій благодійниці ікону святого Димитрія Солунського, в ім'я якого освячено церкву.

Під час інтерв'ю Кабаєвої до храму підбіг собака і почав пити воду. «Це не наш співробітник», – злякалися священики. «Після цього знаменита гімнастка засміялася. «Ти моя гарна, – сказала Аліна. – Я стою, підходить песик і п'є воду», – цитують коханку Путіна російські ЗМІ.