• Головна
  • Теми
  • Кабмін надав жіночому монастирю УПЦ на Донеччині дозвіл щодо землевідведення...

Кабмін надав жіночому монастирю УПЦ на Донеччині дозвіл щодо землевідведення

28.01.2011, 13:14
Кабінет міністрів України затвердив розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Кабінет міністрів України затвердив розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Таким чином, жіночому монастирю на честь Іверської ікони Божої Матері Донецької єпархії УПЦ дозволили розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,932 гектара.

Як інформує ІМК, в подальшому передбачається надання цієї земельної ділянки в постійне користування для розміщення монастирського комплексу.

«Згідно зі статтями 92, 123 і 149 Земельного кодексу України, дозволити жіночому монастирю на честь Іверської ікони Божої Матері Донецької єпархії Української Православної Церкви на розробку з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,932 гектара ( ріллі), розташованого за межами населених пунктів на території Ясинуватського району Донецької області, з подальшим наданням його в постійне користування для розміщення монастирського комплексу», — йдеться у постанові Кабміну.