Каховська громада Православної Церкви України побудує свій перший храм

Каховська громада Православної Церкви України побудує свій перший храм - фото 1
Дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування місцевій релігійній громаді Святих Бориса і Гліба Таврійської єпархії Православної Церкви України надала Каховська міськрада. На ділянці орієнтовною площею 0,36 га на розі проспекту Будівельників та вулиці Соснової, що поблизу центральної міської лікарні, віряни планують побудувати храм.

Першу на території Каховки релігійну громаду ПЦУ зареєстрували 5 квітня 2021 року, повідомляє "Новий день".

"Ідея створити громаду ПЦУ в нашому рідному місті належить волонтерам, українським військовим, ветеранам російсько-української війни. Наша мета — об’єднати вірян Православної церкви України і побудувати у Каховці храм. Звісно, він не з’явиться за один рік. Спочатку побудуємо капличку. Причому, побудують її самі люди, своїми руками, на свої ж кошти, — прокоментував один із ініціаторів створення громади ПЦУ Андрій Калов.

Додамо, що ще один храм Православної Церкви Українина постане на Вінниччині. 26 червня 2021 року,архиєпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл у селі Сорокотяжинці Немирівського благочиння здійснив чин заснування храму на честь святого Архистратига Михаїла.

У 60-х роках XX ст. радянська влада зруйнувала місцевий храм. І ось тепер на старому фундаменті відроджується нова святиня УПЦ МП.