Католицька черниця увійшла до топ-100 найвпливовіших людей світу

04.10.2020, 09:00
Світові
сестра Норма Піментель - фото 1
сестра Норма Піментель
Серед сотні найвпливовіших людей у 2020 році американський часопис "Time" називає католицьку черницю сестру Норму Піментель. Це визнання вона отримала за допомогу біженцям.

"Сестра Піментель вже 30 років перебуває на передовій милосердя і допомагає мігрантам, які шукають притулку в США на кордоні між Техасом і Мексикою", — цитує екс-сенатора Хуліо Кастро "Time", який написав відгук про сестру.

За його словами, як директорка Католицької благодійної організації у долині Ріо-Гранде, сестра Норма доклала зусиль, щоб забезпечити притулок, їжу, захист та підтримку людям, з якими часто жорстоко поводяться. Він наголосив, що таким чином черниця зі згромадження Місіонерок Ісуса Христа та її організація змогли допомогти понад ста тисячам осіб.

Сестра Піментель - дитина мексиканських біженців, виросала у США та Мексиці. “Ми всі єдиний народ Божий. Ми всі є Божими людьми, які керуються присутністю Бога в нас самих та в інших. Коли ми бачимо людські страждання, ми не можемо повернутись спиною, ми повинні реагувати», — сказала вона, дякуючи за нагороду.

Щороку, починаючи з 2004 року, часопис "Time" публікує список, на думку журналу, ста найвпливовіших особистостей світу. Зі своїм висуненням старша Піментель опинилася у дуже хорошій компанії: Папа Франциск тривалий час був у списку цього журналу (у 2013-2017 та в 2019 роках), — повідомляє Deon.pl.