• Головна
  • Новини
  • Католицький примас Англії та Уельсу закликав до молитви за жертв заворушень на вулицях Лондона...

Католицький примас Англії та Уельсу закликав до молитви за жертв заворушень на вулицях Лондона

11.08.2011, 09:52
Католицький примас Англії та Уельсу закликав до молитви за жертв заворушень на вулицях Лондона - фото 1
Архиєпископ Вінсент Ніколс зазначає, що ці акти злочинного насильства є проявом дикої зневаги до загального блага суспільства і це показує, як легко можна позбутися основоположних принципів.

London.gifЗасуджуючи дії натовпу, архиєпископ Вінсент Ніколс зазначає, що ці «акти злочинного насильства є проявом дикої зневаги до загального блага суспільства». «Це показує, як легко можна позбутися основоположних принципів», – зазначає католицький Архиєпископ Лондона.

Він вказує, що перед лицем цих труднощів треба прагнути насамперед добра британському суспільству. «Я переконаний, – каже Архиєпископ Ніколс, – що, як католицькі громадяни, ми повинні грати нашу власну роль за чіткими правилами життя. Нехай Бог дасть нам мужність і стійкість у формуванні нашого життя з гідністю, повагою до себе та турботою про загальне благо», – написав католицький примас Англії та Уельсу.

Заворушення, які тривають від суботи, і далі розширюються, охоплюючи не тільки нові квартали Лондона, але й інші міста. Демонстранти в основному мешканці багатонаціональних кварталів. Саме вони найгостріше відчувають наслідки бюджетної кризи. У Лондоні горять будинки і автомобілі, грабують магазини. За даними поліції, ключову роль у заворушеннях відіграють банди Лондона. Про це інформує Католицький оглядач.