Китайський уряд готує “аудиторів” для моніторингу релігійної діяльності в Інтернеті

26 липня, 12:40
Світові
Китайський уряд готує “аудиторів” для моніторингу релігійної діяльності в Інтернеті - фото 1
У Китаї в рамках широких зусиль боротьби з поширенням релігійної інформації в Інтернеті Комісія у справах етнічних та релігійних питань провінції Гуандун запропонувала іспит для підвищення кваліфікації відповідальних осіб моніторингу релігійної активності в Інтернеті.

Нещодавно комісія опублікувала список тих, хто склав іспит та стане акредитованим аудитором інтернет-служби релігійної інформації, інформує "Слово прр слово".

Перша група тестувальників склала іспит у провінції Гуандун 8 червня. Усього склали іспит 127 осіб, які продовжать роботу у місцевих органах, які контролюють релігійну діяльність.

Раніше International Christian Concern повідомив про введення заборони на несанкціоновану релігійну діяльність в інтернеті, встановлену урядом Китаю. Ця заборона посилила контроль за релігійною діяльністю в мережі в той час, коли багато китайських церков транслюють свої церковні служби через пандемію COVID-19.

Зараз акредитація понад сто «аудиторів» релігійної онлайн-діяльності тільки продовжить придушення релігійного онлайн-контенту і наразить на небезпеку більше китайських християн.