Київські греко-католики передали допомогу потерпілим людям від вибуху будинку на Позняках

Греко-католики привезли допомогу потерпілим людям від вибуху будинку - фото 1
Греко-католики привезли допомогу потерпілим людям від вибуху будинку
За підтримки збірки «Андріїв гріш», що проводиться під патронатом Патріарха Святослава, та за сприяння Благодійного фонду «Карітас-Київ» вірні громади Святих мучеників Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі Києва передали допомогу потерпілим людям від вибуху будинку на Позняках.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Наша парафія із сумом та співчуттям сприйняла звістку про людей, які постраждали від вибуху в житловому будинку на Позняках. Соціальна команда нашої громади прибула на вулицю Соломії Крушельницької, 1/5, де саме сталася трагедія. Ми поспілкувалися з людьми, які в одну мить втратили житло та майно, а також з органами влади. Щоб ефективніше надати допомогу, записали потреби мешканців будинку та почали забезпечувати їх усім необхідним. У такий спосіб за сформованими списками на місце трагедії та у гуртожиток, де тимчасово мешкають постраждалі, ми передали закуплені продукти, ліки, засоби гігієни та побутові приладдя», - повідомляють на Фейсбук-сторінці парафії.

Від імені волонтерів та потерпілих від вибуху парафія висловила подяку всім, хто підтримав благодійну акцію: «Дякуємо за підтримку Патріарху Святославу та владиці Йосифу Міляну, єпископу-помічнику Київської архиєпархії. Дякуємо Дарницькій районній державній адміністрації, Благодійному фонду "Карітас-Київ" та синкелу соціального служіння протоєрею Роману Сиротичу за постійну співпрацю та матеріальну допомогу у творенні добрих справ. А також дякуємо ПАТ «Оболонь» в особі пана Сергія Блощаневича за надану мінеральну воду. Особливо дякуємо нашій соціальній команді».

Гуманітарну допомогу постраждалим у результаті вибуху передали також представники УПЦ МП.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, Синодальний відділ із соціально-гуманітарних питань придбав та передав постраждалим вентилятори побутові 30 шт. (на суму 11970 грн), набори банних рушників 60 шт. (на суму 10080 грн), банні приналежності для 60 чол. (на суму 6000 грн).