• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Клірик найбільшого монастиря БПЦ МП в Мінську спростував твердження духівника, що весь монастир «за Лукашенка»...

Клірик найбільшого монастиря БПЦ МП в Мінську спростував твердження духівника, що весь монастир «за Лукашенка»

19.08.2020, 10:00
Світові
Священик Георгій Глинський - штатний клірик найбільшого в Мінську Свято-Єлизаветинського монастиря БПЦ МП - спростував 18 серпня заяви духівника цієї обителі протоєрея Андрія Лемешонка про те, що кожен, хто працює і живе в обителі, підтримують Олександра Лукашенка.

Про це о. Георгій написав в своєму блозі, повідомляє Сredo.press.

Клірик найбільшого монастиря БПЦ МП в Мінську спростував твердження духівника, що весь монастир «за Лукашенка» - фото 57179

 

Він назвав «абсолютно божевільною» відео-лекцію о. Андрія Лемешонка, в якій протоєрей тремтячим голосом лякає своїх глядачів «базами НАТО» і «відірваними руками».

18 серпня духівник виступив на зборах працівників майстерень монастиря, де заявив, що «у всіх, хто причетний до єлизаветинської монастиря, одна спільна думка про події, що відбуваються в Білорусі, загальна оцінка».

«Як клірик Єлизаветинського монастиря, заявляю, - пише о. Георгій Глинський, - що це не так. Не тільки у мене, а й у інших кліриків, багатьох співробітників і прихожан інша думка. Інша думка у Церкві. Якби о. Андрій проповідував з амвона Євангеліє Царства Христового, а не лукашизм чи інший варіант політправославія, то він теж вважав би інакше».